Záleží nám na vás. A věříme, že je to poznat

Koma parapety je značkou firmy Koma system, s.r.o., jejíž příběh se začal psát už víc než před 15 lety. Koma system zajišťuje kompletní dodávky materiálu a zboží pro stavebnictví. 

"Vždy jsem se snažil být specifickým člověkem, který vidí věci tak trochu jinak. Mým největším osobním cílem je tvořit svůj životní příběh, ale rovněž se podílet na životním příběhu ostatních, kterým přináším spolehlivost, solidnost, slušnost a upřímnost. Věřím, že je to skrze počínání naší společnosti, skrze práci mých kolegů, vidět."

Petr Košina,
majitel a jednatel 

  

"Jdu si za svým snem a cílem, být člověkem, který za něco stojí a nemusí se bát ohlédnout zpět. Věřím ve svou práci a rodinu, které mě vede tím správným směrem."

Pavel Skoba,
team manager, technický specialista

"Pracuji ve firmě, kde majitel a zakladatel v jedné osobě nosí džíny a na nic si nehraje. Kde nezasvěcený člověk nepozná, kdo je šéf a kdo ne. Kde se každý zaměstnanec může učit od těch ostatních. Kde každý den děláme práci, která má smysl. Kde každý den vnímám jako příležitost k růstu."

Peta Janů,
fakturantka

Podporujeme tyto projekty

V životě každého z nás mohou nastat nelehké chvíle a právě v těchto chvílích je velmi důležité mít se kam s důvěrou obrátit o laskavou pomoc.

Přihlášení

Zapomenuté heslo (obnovení hesla)
Nemáte účet? Registrujte se